MILUJEME KVĚTINY - TVOŘÍME S LÁSKOU

VÁNOČNÍ VĚNCE NA DVEŘE UMĚLÉ

Při posledním kroku v objednávce (3. INFORMACE O VÁS) , prosím zadejte do poznámky pro prodejce barevnou kombinaci. 

Můžeme doručit do:
6.12.2023
Na dotaz
Kód: 125
1 090 Kč
Kategorie: VÁNOCE
Záruka: 1 rok
VÁNOČNÍ VĚNCE NA DVEŘE UMĚLÉ

Tyto krásné vánoční věnce na dveře jsou vyrobeny s láskou a péčí z těch nejlepších materiálů. Jsou ideální pro dodání svátečního nádechu vašim dveřím nebo verandě. Jsou vyrobeny z umělého jehličí a listů.  Při správné péči vydrží mnoho let. 


Hledáte vánoční věnec na dveře, který bude slavnostní a jedinečný? Nehledejte nic jiného než naše vánoční věnce na dveře vyrobené z umělých materiálnu. Tyto ručně vyráběné věnce jsou ideální pro ozvláštnění vaší sváteční výzdoby. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a lze je vyrobit a dodat  v různých velikostech, aby se hodily na jakékoli dveře nebo okno. Navíc se snadno instalují - stačí je zavěsit a těšit se z úsměvů na tvářích všech. Tak už nečekejte a objednejte si vánoční věnec na dveře ještě dnes!Základ je UMĚLÁ zeleň - jehličí, doplněný o ozdoby různého typu a tvaru.
Krásná dekorace, která vám vykouzlí teplo domova.
Vzhled věnce může být lehce v detailech pozměněn ale styly a barvy jsou zachovány.

Vánoční skřítci pracují až do posledního dne Vánoc

 Naši pracovití skřítci pracují až do posledního dne Vánoc, aby zajistili, že svátky budou pro všechny dokonalé. Objednejte si u svého vánočního skřítka ještě dnes a udělejte si z letošních svátků ty nejlepší!
Zpět do obchodu